ROZEL = zdravá zelenina a ovocie na tanier!

Sme malé rodinné hospodárstvo v Torysskej kotline blízko Košíc v Rozhanovciach. Pestujeme zeleninu a ovocie tradičným spôsobom.

 Život niekoľkých generácii našich predkov bol spätý s prácou roľníka a životom na dedine so všetkým čo k tomu patrí a ani ja som zrejme tradícii celkom neunikol.

Prvotný zámer, popri inej obchodnej činnosti a v rámci relaxu, bol pokus zabezpečiť sebestačnosť rodiny v produkcii ovocia a zeleniny. Dôležitý pritom bol dôraz na zdravý spôsob pestovania.  Vedieť, že naša zelenina a ovocie sú čerstvé, že neobsahujú nič, čo je zdraviu škodlivé.

 

 

 

Viete, že doma pestovanú zeleninu a ovocie dokážete rozoznať chuťou? Len to skúste! ... a Vaša rodina si ich zamiluje! Áno, mám na mysli klasickú domácu zeleninu a ovocie, tak ako si to možno pamätáte z detstva, ak ste mali to šťastie.

 

 

ROZEL = čerstvá zelenina aj pre Vašu rodinu!

 

Aby sme dokázali naplniť čo i len minimálne ekonomické požiadavky, bolo potrebné zabezpečiť predaj našich poľnohospodárskych prebytkov. A tak namiesto plytvania sme sa dostali k predaju prebytkov nášho čerstvého ovocia a zeleniny.

 

Aktuálne sa organické pestovanienášho ovocia a zeleniny stalo mojou hlavnou pracovnou náplňou,samozrejme ruka v ruke s v dnešnej dobe, už nevyhnutnou prezentačnou činnosťou na webe či sociálnych sieťach.

A odtiaľ je už len krôčikk nášmu pestovateľskému e-shopu.

 

Našou métou je dosiahnutie vedomého a dobrovoľného rozhodnutia ľudí   -   zdravo žiť!

 

a

Zdravo žiť, znamená okrem celého komplexu iných faktorov aj zdravé stravovanie.

Neznamená to nič viac a nič menej, ako presvedčiť záujemcov o zdravú domácu zeleninu, aby to s nami skúsili, aby vyskúšali ten rozdiel, keď to ide priamo....zo záhrady na stôl...      

 

Ponúkame Vám predajnášho ovocia a zeleniny priamo od pestovateľa.
Veď zo záhrady priamo na stôl je najlepšia cesta k zdravému stravovaniu!

 

 

Tešíme sa na vás!